TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte HOOPS 2.0
adidas Produkte HOOPS 2.0
adidas Produkte HOOPS 2.0
adidas Produkte HOOPS 2.0
adidas Produkte HOOPS 2.0
adidas Produkte HOOPS 2.0
adidas Produkte HOOPS 2.0
adidas Produkte HOOPS 2.0
adidas Produkte HOOPS 2.0
adidas Produkte HOOPS 2.0
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(H01547)
adidas

adidas Produkte HOOPS 2.0

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 13-K 32 19.5
  • 1- 33.5 20.4
  • 12-K 31 18.7
  • 13K 31.5 19.1
  • 2- 35 21.2
  • 11-K 30 17.8
  • 10K 28 16.6
  • 2 34 20.8
  • 1 33 20
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë