TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete HOOPS 2.0
adidas Atlete HOOPS 2.0
adidas Atlete HOOPS 2.0
adidas Atlete HOOPS 2.0
adidas Atlete HOOPS 2.0
adidas Atlete HOOPS 2.0
adidas Atlete HOOPS 2.0
adidas Atlete HOOPS 2.0
adidas Atlete HOOPS 2.0
adidas Atlete HOOPS 2.0
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(H01547)
adidas

adidas Atlete HOOPS 2.0

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
2.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 13-K 32 19.5
  • 1- 33.5 20.4
  • 12-K 31 18.7
  • 13K 31.5 19.1
  • 2- 35 21.2
  • 11-K 30 17.8
  • 10K 28 16.6
  • 2 34 20.8
  • 1 33 20
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
13-K 32 19.5
1- 33.5 20.4
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
2- 35 21.2
11-K 30 17.8
10K 28 16.6
2 34 20.8
1 33 20

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Masa Masa EU Masa në cm
13-K 32 19.5
1- 33.5 20.4
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
2- 35 21.2
11-K 30 17.8
10K 28 16.6
2 34 20.8
1 33 20

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete H01539
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GZ8587
2.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
5.800 LEK
Ndihmë