TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I
adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I
adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I
adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I
adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I
adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I
adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I
adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I
adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I
adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(H01551)
adidas

adidas Produkte HOOPS 2.0 CMF I

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9-K 27 16.1
 • 5K 21 12.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 6K 23 13.2
 • 7-K 25 14.5
 • 8-K 26 15.3
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë adidas Hoops 2.0 janë të frymëzuara nga basketbolli dhe janë ideale për veshje të përditshme pasi ofrojnë rehati dhe mbështetje për këmbët. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure sintetike dhe tekstile që garantojnë jetëgjatësi dhe rehati për foshnjat aktive. Këto atlete kanë shtresë të butë që ofrojnë rehati dhe komoditet shtesë. Tre vija dhe një taban prej gome u japin këtyre atleteve një pamje klasike basketbolli. Ngjitëset velcro do ta bëjnë më të lehtë për aventurierët tuaj më të rinj të veshin atletet e tyre. Specifikimi: Pjesa e sipërme: sintetike, tekstile Taban gome Veshje tekstili Shirit Velcro Ngjyra: e bardhë, e zezë, portokalli.
Detaje

Atletet për fëmijë adidas Hoops 2.0 janë të frymëzuara nga basketbolli dhe janë ideale për veshje të përditshme pasi ofrojnë rehati dhe mbështetje për këmbët. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një kombinim lëkure sintetike dhe tekstile që garantojnë jetëgjatësi dhe rehati për foshnjat aktive. Këto atlete kanë shtresë të butë që ofrojnë rehati dhe komoditet shtesë. Tre vija dhe një taban prej gome u japin këtyre atleteve një pamje klasike basketbolli. Ngjitëset velcro do ta bëjnë më të lehtë për aventurierët tuaj më të rinj të veshin atletet e tyre.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme: sintetike, tekstile
 • Taban gome
 • Veshje tekstili
 • Shirit Velcro
 • Ngjyra: e bardhë, e zezë, portokalli

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Marka adidas
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GW4838
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FY9291
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Kostum HC0074
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  5.500 LEK
  Ndihmë