TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
NIKE Atlete Revolution 6
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DD1095-009)
NIKE

NIKE Atlete Revolution 6

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 1.5Y 33 20.5
 • 3Y 35 22
 • 12C 29.5 18
 • 11C 28 17
 • 13C 31 19
 • 2.5Y 34 21.5
 • 1Y 32 20
 • 12.5C 30 18.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Një shtresë lëkure në pjesën e gishtave i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e të vegjëlve të përkulet natyrshëm. Rripat me velcro janë bërë me lidhëse elastike, gjë që e bën më të lehtë heqjen dhe veshjen e atleteve. Specifikim: Profili klasik Rrip me dantella dhe velcro Shtresë e butë Shollë gome .
Detaje

Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Një shtresë lëkure në pjesën e gishtave i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e të vegjëlve të përkulet natyrshëm. Rripat me velcro janë bërë me lidhëse elastike, gjë që e bën më të lehtë heqjen dhe veshjen e atleteve.

Specifikim:

 • Profili klasik
 • Rrip me dantella dhe velcro
 • Shtresë e butë
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  KOLEKCIJA_HR YOUNG ATHLETES
  Shkruaj SNEAKERS
  Masa Masa EU Masa në cm
  1"Y 33 20.5
  3Y 35 22
  12C 29.5 18
  11C 28 17
  13C 31 19
  2"Y 34 21.5
  1Y 32 20
  12"C 30 18.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CZ3959-001
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Atlete DA2777-005
  4.200 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  5.300 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:7
  Ndihmë