Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Kodi i artikullit: DD1095-009
Nike

Nike Revolution 6

Kodi i artikullit: DD1095-009
Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Një shtresë lëkure në pjesën e gishtave i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e të vegjëlve të përkulet natyrshëm. Rripat me velcro janë bërë me lidhëse elastike, gjë që e bën më të lehtë heqjen dhe veshjen e atleteve. Specifikim: Profili klasik Rrip me dantella dhe velcro Shtresë e butë Shollë gome.

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

6.900 LEK
6.900 LEK
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 29.5
 • 28
 • 31
 • 30
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Një shtresë lëkure në pjesën e gishtave i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e të vegjëlve të përkulet natyrshëm. Rripat me velcro janë bërë me lidhëse elastike, gjë që e bën më të lehtë heqjen dhe veshjen e atleteve.

Specifikim:

 • Profili klasik
 • Rrip me dantella dhe velcro
 • Shtresë e butë
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DJ6040-403
  5.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Revolution 6
  Atlete
  Nike Revolution 6