në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Produkte Revolution 6
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(DD1095-009)

Produkte Revolution 6

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

 • 33
  33
 • 35
  35
 • 29.5
  29.5
 • 28
  28
 • 31
  31
 • 34
  34
 • 32
  32
 • 30
  30
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Një shtresë lëkure në pjesën e gishtave i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e të vegjëlve të përkulet natyrshëm. Rripat me velcro janë bërë me lidhëse elastike, gjë që e bën më të lehtë heqjen dhe veshjen e atleteve. Specifikim: Profili klasik Rrip me dantella dhe velcro Shtresë e butë Shollë gome .
Detaje

Atletet për fëmijë Nike Revolution 6 kanë shtresë më të butë në krahasim me modelin e mëparshëm. Të përbëra nga 20% përmbajtje të ricikluar. Këto atlete të lehta dhe të ajrosura janë ideale për të gjitha aktivitetet e anëtarëve më të vegjël të familjes suaj. Një shtresë lëkure në pjesën e gishtave i bën atletet më të qëndrueshme. Pjesa qendrore e tabanit është e mbushur me shtresë të butë për rehati. Sholla e gomës siguron tërheqje optimale në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën e të vegjëlve të përkulet natyrshëm. Rripat me velcro janë bërë me lidhëse elastike, gjë që e bën më të lehtë heqjen dhe veshjen e atleteve.

Specifikim:

 • Profili klasik
 • Rrip me dantella dhe velcro
 • Shtresë e butë
 • Shollë gome

 • Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë