TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete Own The Game 2.0
adidas Atlete Own The Game 2.0
adidas Atlete Own The Game 2.0
adidas Atlete Own The Game 2.0
adidas Atlete Own The Game 2.0
adidas Atlete Own The Game 2.0
adidas Atlete Own The Game 2.0
adidas Atlete Own The Game 2.0
adidas Atlete Own The Game 2.0
adidas Atlete Own The Game 2.0
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GZ3381)
adidas

adidas Atlete Own The Game 2.0

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 4 36 2/3 22.5
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6- 40 24.6
 • 3- 36 22.1
 • 6 39 1/3 24.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas OWNTHEGAME 2.0 janë atlete basketbolli për fëmijë të cilësisë më të lartë. Fëmijët tuaj me këto atlete do të ndihen të sigurt në çdo hap falë shollës së mesme të lehtë Lightmotion dhe shollës Adiwear. Elementet e dizajnit klasik në këto atlete tregojnë në mënyrë të pagabueshme stilin adidas. Ky produkt është i përbërë nga materiali i ricikluar si pjesë e ambicies së adidas për të reduktuar mbetjet plastike. Mbështetja e rehatshme e kyçit të këmbës ju lejon të ndryshoni lehtësisht drejtimin e lëvizjes. Materiali i lehtë i pjesës së sipërme rrit komoditetin që këto atlete basketbolli për fëmijë sjellin. Specifikimi: Pjesa e sipërme rrjetë 50% materiale të ricikluara Lightmotion Taban gome.
Detaje

adidas OWNTHEGAME 2.0 janë atlete basketbolli për fëmijë të cilësisë më të lartë. Fëmijët tuaj me këto atlete do të ndihen të sigurt në çdo hap falë shollës së mesme të lehtë Lightmotion dhe shollës Adiwear. Elementet e dizajnit klasik në këto atlete tregojnë në mënyrë të pagabueshme stilin adidas. Ky produkt është i përbërë nga materiali i ricikluar si pjesë e ambicies së adidas për të reduktuar mbetjet plastike. Mbështetja e rehatshme e kyçit të këmbës ju lejon të ndryshoni lehtësisht drejtimin e lëvizjes. Materiali i lehtë i pjesës së sipërme rrit komoditetin që këto atlete basketbolli për fëmijë sjellin.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • 50% materiale të ricikluara
 • Lightmotion
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Qëllimi Basketboll
  Shkruaj SNEAKERS
  Masa Masa EU Masa në cm
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  4 36 2/3 22.5
  5- 38 2/3 23.8
  6- 40 24.6
  3- 36 22.1
  6 39 1/3 24.2
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete H01557
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.300 LEK
  Ndihmë