TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GRAND COURT LTS
adidas Atlete GRAND COURT LTS
adidas Atlete GRAND COURT LTS
adidas Atlete GRAND COURT LTS
adidas Atlete GRAND COURT LTS
adidas Atlete GRAND COURT LTS
adidas Atlete GRAND COURT LTS
adidas Atlete GRAND COURT LTS
adidas Atlete GRAND COURT LTS
adidas Atlete GRAND COURT LTS
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H04557)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT LTS

Çmimi i mëparshëm
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 10- 45 1/3 28
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 9- 44 27.1
 • 7- 41 1/3 25.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj adidas GRAND COURT BASE BEYOND sjellin një kombinim të një pamjeje retro të frymëzuar nga tenisi dhe një stili modern që do të plotësojë çdo kombinim veshjesh. Klasike dhe të rehatshme, këto atlete kanë një pjesë të sipërme prej lëkure sintetike të lëmuar me vija anësore të qepura dhe grafika adidas. Shtresa Cloudfoam Comfort ofron energji dhe rehati në çdo hap falë shtresës së butë. Shijoni të gjitha aktivitetet e përditshme me atletet GRAND COURT BASE BEYOND. Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Taban gome Ngjyra: e zezë.
Detaje

Atletet për meshkuj adidas GRAND COURT BASE BEYOND sjellin një kombinim të një pamjeje retro të frymëzuar nga tenisi dhe një stili modern që do të plotësojë çdo kombinim veshjesh. Klasike dhe të rehatshme, këto atlete kanë një pjesë të sipërme prej lëkure sintetike të lëmuar me vija anësore të qepura dhe grafika adidas. Shtresa Cloudfoam Comfort ofron energji dhe rehati në çdo hap falë shtresës së butë. Shijoni të gjitha aktivitetet e përditshme me atletet GRAND COURT BASE BEYOND.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban gome
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  KOLEKCIJA_HR NEO
  Shkruaj SNEAKERS
  Masa Masa EU Masa në cm
  10- 45 1/3 28
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  8 42 25.9
  7 40 2/3 25
  9- 44 27.1
  7- 41 1/3 25.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete H04558
  8.700 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete FZ0963
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë