në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte GRAND COURT LTS
Produkte GRAND COURT LTS
Produkte GRAND COURT LTS
Produkte GRAND COURT LTS
Produkte GRAND COURT LTS
Produkte GRAND COURT LTS
Produkte GRAND COURT LTS
Produkte GRAND COURT LTS
Produkte GRAND COURT LTS
Produkte GRAND COURT LTS
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(H04557)

Produkte GRAND COURT LTS

 • 45 1/3
  45 1/3
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 42
  42
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 44
  44
 • 41 1/3
  41 1/3
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj adidas GRAND COURT BASE BEYOND sjellin një kombinim të një pamjeje retro të frymëzuar nga tenisi dhe një stili modern që do të plotësojë çdo kombinim veshjesh. Klasike dhe të rehatshme, këto atlete kanë një pjesë të sipërme prej lëkure sintetike të lëmuar me vija anësore të qepura dhe grafika adidas. Shtresa Cloudfoam Comfort ofron energji dhe rehati në çdo hap falë shtresës së butë. Shijoni të gjitha aktivitetet e përditshme me atletet GRAND COURT BASE BEYOND. Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Taban gome Ngjyra: e zezë.
Detaje

Atletet për meshkuj adidas GRAND COURT BASE BEYOND sjellin një kombinim të një pamjeje retro të frymëzuar nga tenisi dhe një stili modern që do të plotësojë çdo kombinim veshjesh. Klasike dhe të rehatshme, këto atlete kanë një pjesë të sipërme prej lëkure sintetike të lëmuar me vija anësore të qepura dhe grafika adidas. Shtresa Cloudfoam Comfort ofron energji dhe rehati në çdo hap falë shtresës së butë. Shijoni të gjitha aktivitetet e përditshme me atletet GRAND COURT BASE BEYOND.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Taban gome
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë