adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
adidas DURAMO 10
Kodi i artikullit: GW8348
adidas

adidas DURAMO 10

Kodi i artikullit: GW8348
Kodi i prodhuesit: LWO08
Nga stërvitjet e mëngjesit në palestër, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Kombinojini ato me pantallonat e shkurtra të vrapimit tuaj të preferuar dhe do jeni në qendër të vëmendjes. Pjesa e sipërme rrjetë ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa shtresa e brendshme jashtëzakonisht e lehtë mbron çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 janë përbërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.Specifikimi: Pjesa e sipërme rrjetë LIGHTMOTION Taban gome.
Prosečna ocena:
5
1 vlerësime
1 vlerësime
1
(Oceni)

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

7.200 LEK
7.200 LEK
7.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 41 1/3
 • 44
 • 42
 • 40 2/3
 • 42 2/3
 • 43 1/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nga stërvitjet e mëngjesit në palestër, angazhimet e përditshme deri tek daljet në mbrëmje me miqtë, atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 do t'ju japin rehati dhe stil. Kombinojini ato me pantallonat e shkurtra të vrapimit tuaj të preferuar dhe do jeni në qendër të vëmendjes. Pjesa e sipërme rrjetë ndihmon këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata, ndërsa shtresa e brendshme jashtëzakonisht e lehtë mbron çdo hap tuajin. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas Duramo 10 janë përbërë nga materiale të ricikluara, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • LIGHTMOTION
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Performance

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:4
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete ID3489
  26.400 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG5985
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG5984
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas DURAMO 10
  Atlete
  adidas DURAMO 10