TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS
PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS
PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS
PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS
PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS
PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS
PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS
PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS
PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS
PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(382299-04)
PUMA

PUMA Produkte PUMA WIRED RUN SLIPON WMNS

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 38 38 24
  • 37 37 23
  • 39 39 24.5
  • 40 40 25.5
  • 36 36 22.5
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë