TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete GRAND COURT EL C
adidas Atlete GRAND COURT EL C
adidas Atlete GRAND COURT EL C
adidas Atlete GRAND COURT EL C
adidas Atlete GRAND COURT EL C
adidas Atlete GRAND COURT EL C
adidas Atlete GRAND COURT EL C
adidas Atlete GRAND COURT EL C
adidas Atlete GRAND COURT EL C
adidas Atlete GRAND COURT EL C
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GX5746)
adidas

adidas Atlete GRAND COURT EL C

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 1 33 20
  • 11-K 30 17.8
  • 12-K 31 18.7
  • 2- 35 21.2
  • 13-K 32 19.5
  • 11K 29 17.4
  • 10K 28 16.6
  • 2 34 20.8
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
1 33 20
11-K 30 17.8
12-K 31 18.7
2- 35 21.2
13-K 32 19.5
11K 29 17.4
10K 28 16.6
2 34 20.8
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë