TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Reebok Produkte ENERGEN PLUS
Reebok Produkte ENERGEN PLUS
Reebok Produkte ENERGEN PLUS
Reebok Produkte ENERGEN PLUS
Reebok Produkte ENERGEN PLUS
Reebok Produkte ENERGEN PLUS
Reebok Produkte ENERGEN PLUS
Reebok Produkte ENERGEN PLUS
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(H68936)
Reebok

Reebok Produkte ENERGEN PLUS

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6.5 37 23.5
  • 6 36 23
  • 8 38.5 25
  • 7.5 38 24.5
  • 8.5 39 25.5
  • 9 40 26
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka Reebok
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S23828
Ecja me milje çdo ditë në atlete për femra. Pjesa e sipërme e r...
6.500 LEK
Ndihmë