TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
SERGIO TACCHINI Atlete ACE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(STM213725-01)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Atlete ACE

Çmimi i mëparshëm
9.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 42 42 27
  • 45 45 29.5
  • 44 44 28.5
  • 41 41 26.5
  • 43 43 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SERGIO TACCHINI
Masa Masa EU Masa në cm
42 42 27
45 45 29.5
44 44 28.5
41 41 26.5
43 43 28
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë