SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
Kodi i artikullit: 52635-BBK
SKECHERS

SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA

Kodi i artikullit: 52635-BBK
SKECHERS BURNS-AGOURA janë atlete për meshkuj. Atletet SKECHERS janë jashtëzakonisht moderne, fleksibël dhe komode për aktivitetet e përditshme dhe kohën e lirë. Pjesa e sipërme e lëmuar prej lëkure e butë me panele rrjetë mbështjell këmbët tuaja me shumë rehat, duke u dhënë atyre qëndrueshmërinë e nevojshme për t'i mbajtur ato të thata dhe të freskëta gjatë gjithë ditës. Atletet janë me lidhëse klasike, dhe logoja SKECHERS në thembër dhe në anën e atleteve nxjerr në pah qartë angazhimin tuaj sportiv. Ato gjithashtu kanë një shtrojë të rehatshme me shkumë memory. Sholla fleksibël e gomës siguron kapje të shkëlqyer dhe i jep siguri dhe stabilitet hapit tuaj. Specifikimi: Atlete për meshkuj Shollë me shkumë memory Profil i cekët Shollë fleksibël gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

SKECHERS BURNS-AGOURA janë atlete për meshkuj. Atletet SKECHERS janë jashtëzakonisht moderne, fleksibël dhe komode për aktivitetet e përditshme dhe kohën e lirë. Pjesa e sipërme e lëmuar prej lëkure e butë me panele rrjetë mbështjell këmbët tuaja me shumë rehat, duke u dhënë atyre qëndrueshmërinë e nevojshme për t'i mbajtur ato të thata dhe të freskëta gjatë gjithë ditës. Atletet janë me lidhëse klasike, dhe logoja SKECHERS në thembër dhe në anën e atleteve nxjerr në pah qartë angazhimin tuaj sportiv. Ato gjithashtu kanë një shtrojë të rehatshme me shkumë memory. Sholla fleksibël e gomës siguron kapje të shkëlqyer dhe i jep siguri dhe stabilitet hapit tuaj.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Shollë me shkumë memory
 • Profil i cekët
 • Shollë fleksibël gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand SKECHERS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 52458-W
  8.600 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  11.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 52458-BBK
  8.600 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  11.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 232591-BBK
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA
  Produkte
  SKECHERS Produkte BURNS- AGOURA