TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Crate Remixa
NIKE Atlete Crate Remixa
NIKE Atlete Crate Remixa
NIKE Atlete Crate Remixa
NIKE Atlete Crate Remixa
NIKE Atlete Crate Remixa
NIKE Atlete Crate Remixa
NIKE Atlete Crate Remixa
NIKE Atlete Crate Remixa
NIKE Atlete Crate Remixa
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DC6916-100)
NIKE

NIKE Atlete Crate Remixa

Çmimi i mëparshëm
11.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.900 LEK
Çmimi me zbritje
9.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 9.5 43 27.5
 • 11 45 29
 • 7.5 40.5 25.5
 • 9 42.5 27
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 10 44 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj Nike Crate Remix janë krijuar për të mbështetur çdo hap tuajin. Ato janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar. Shtresa e mesme super e butë Crater do të krijojë përshtypjen se po ecni si në re. Pjesa e sipërme përshtatet në këmbë dhe ofron fleksibilitet gjatë lëvizjes. Pjesa e brendshme e atletes kontribuon në rehati shtesë. Specifikimi: Pjesa e sipërme e materialit të ricikluar Taban prej gome.
Detaje

Atletet për meshkuj Nike Crate Remix janë krijuar për të mbështetur çdo hap tuajin. Ato janë përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar. Shtresa e mesme super e butë Crater do të krijojë përshtypjen se po ecni si në re. Pjesa e sipërme përshtatet në këmbë dhe ofron fleksibilitet gjatë lëvizjes. Pjesa e brendshme e atletes kontribuon në rehati shtesë.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme e materialit të ricikluar
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  9" 43 27.5
  11 45 29
  7" 40.5 25.5
  9 42.5 27
  8 41 26
  8" 42 26.5
  10 44 28
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete CU4826-001
  14.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  18.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CD4165-016
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  16.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DH1349-100
  10.800 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  13.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9522-101
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Ndihmë