TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(DC9007-111)
NIKE

NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature Premium

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6 36.5 23
 • 8.5 40 25.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 8 39 25
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për femra Nike Revolution 6 Next Nature Premium sjellin rehati maksimale në rutinën tuaj të përditshme. Pamja klasike së bashku me markën e theksuar dhe detajet luksoze i bëjnë ato ideale për t'u kombinuar me garderobën tuaj sportive. Krahasuar me modelet e mëparshme, këto atlete krijojnë fleksibilitet edhe më të madh, sepse kemi përmirësuar shtresën në pjesën e mesme. Materiali rrjetë vendoset në pjesën e përparme të këmbës për ajrosje dhe rehati. Shtresat shtesë në pjesën e sipërme ofrojnë qëndrueshmëri dhe parandalojnë konsumimin e shpejtë të tyre. Tabani i gomës është projektuar për më shumë amortizues dhe më shumë fleksibilitet. Vini re në pistë dhe arrini rezultatet më të mira në atletet për femra Revolution 6 Next Nature Premium. Specifikimi: Atlete për femra Pjesa e sipërme rrjetë Tabani I gomës.
Detaje

Atletet për femra Nike Revolution 6 Next Nature Premium sjellin rehati maksimale në rutinën tuaj të përditshme. Pamja klasike së bashku me markën e theksuar dhe detajet luksoze i bëjnë ato ideale për t'u kombinuar me garderobën tuaj sportive. Krahasuar me modelet e mëparshme, këto atlete krijojnë fleksibilitet edhe më të madh, sepse kemi përmirësuar shtresën në pjesën e mesme. Materiali rrjetë vendoset në pjesën e përparme të këmbës për ajrosje dhe rehati. Shtresat shtesë në pjesën e sipërme ofrojnë qëndrueshmëri dhe parandalojnë konsumimin e shpejtë të tyre. Tabani i gomës është projektuar për më shumë amortizues dhe më shumë fleksibilitet. Vini re në pistë dhe arrini rezultatet më të mira në atletet për femra Revolution 6 Next Nature Premium.
Specifikimi:

 • Atlete për femra
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Tabani I gomës

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  6 36.5 23
  8" 40 25.5
  6" 37.5 23.5
  8 39 25
  7 38 24
  7" 38.5 24.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DC8184-001
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DC3729-500
  7.100 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.900 LEK
  Ndihmë