TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes
Kodi i artikullit:
(3023703-402)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Commit 3 Training Shoes

Çmimi i mëparshëm
12.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.700 LEK
Shuma e kursyer: 3.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 40.5 25.5
 • 9.5 43 27.5
 • 8.5 42 26.5
 • 10 44 28
 • 8 41 26
 • 12 46 30
 • 11 45 29
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Under Armour Charged Commit 3 janë atlete për meshkuj për të rritur. Pjesa e përparme e atleteve është prej materiali rrjetë që ajroset për të mbajtur të ajrosur këmbën tuaj dhe ofron një ndjenjë stabiliteti dhe sigurie. Përforcimi në thembër do të mbështesë këmbën tuaj në çdo rast. Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme rrjetë Taban prej gome.
Detaje

Under Armour Charged Commit 3 janë atlete për meshkuj për të rritur. Pjesa e përparme e atleteve është prej materiali rrjetë që ajroset për të mbajtur të ajrosur këmbën tuaj dhe ofron një ndjenjë stabiliteti dhe sigurie. Përforcimi në thembër do të mbështesë këmbën tuaj në çdo rast.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Stërvitje
  Marka UNDER ARMOUR
  Masa Masa EU Masa në cm
  7" 40.5 25.5
  9" 43 27.5
  8" 42 26.5
  10 44 28
  8 41 26
  12 46 30
  11 45 29
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë