TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete Runfalcon 2.2
adidas Atlete Runfalcon 2.2
adidas Atlete Runfalcon 2.2
adidas Atlete Runfalcon 2.2
adidas Atlete Runfalcon 2.2
adidas Atlete Runfalcon 2.2
adidas Atlete Runfalcon 2.2
adidas Atlete Runfalcon 2.2
adidas Atlete Runfalcon 2.2
adidas Atlete Runfalcon 2.2
Atlete për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GV7754)
adidas

adidas Atlete Runfalcon 2.2

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 1 33 20
 • 10K 28 16.6
 • 13-K 32 19.5
 • 2- 35 21.2
 • 11-K 30 17.8
 • 2 34 20.8
 • 12-K 31 18.7
 • 11K 29 17.4
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Pavarësisht nëse vogëlushi juaj është duke shijuar pushimet në shkollë, duke shkuar në një kamp sportiv ose duke luajtur në oborr, atletet e vrapimit për fëmijë RUNFALCON 2.0 adidas ofrojnë qëndrueshmëri, mbështetje dhe rehati.Pjesa e sipërme i mban këmbët e tyre të thata dhe të freskëta gjatë aventurave gjatë gjithë ditës. Atletet e vrapimit për fëmijë adidas RUNFALCON 2.0 janë përbërë nga materiali Primegreen i ricikluar me performancë të lartë, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.Specifikimi: Profili klasik Lidhëse elastike Pjesa e sipërme rrjetë Pjesa e brendshme tekstile.
Detaje

Pavarësisht nëse vogëlushi juaj është duke shijuar pushimet në shkollë, duke shkuar në një kamp sportiv ose duke luajtur në oborr, atletet e vrapimit për fëmijë RUNFALCON 2.0 adidas ofrojnë qëndrueshmëri, mbështetje dhe rehati.Pjesa e sipërme i mban këmbët e tyre të thata dhe të freskëta gjatë aventurave gjatë gjithë ditës. Atletet e vrapimit për fëmijë adidas RUNFALCON 2.0 janë përbërë nga materiali Primegreen i ricikluar me performancë të lartë, si pjesë e ambicieve për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Profili klasik
 • Lidhëse elastike
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Pjesa e brendshme tekstile

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Masa Masa EU Masa në cm
  1 33 20
  10K 28 16.6
  13-K 32 19.5
  2- 35 21.2
  11-K 30 17.8
  2 34 20.8
  12-K 31 18.7
  11K 29 17.4
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GV7750
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë