TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete Ultraboost 22
adidas Atlete Ultraboost 22
adidas Atlete Ultraboost 22
adidas Atlete Ultraboost 22
adidas Atlete Ultraboost 22
adidas Atlete Ultraboost 22
adidas Atlete Ultraboost 22
adidas Atlete Ultraboost 22
adidas Atlete Ultraboost 22
adidas Atlete Ultraboost 22
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(GX5588)
adidas

adidas Atlete Ultraboost 22

Çmimi i mëparshëm
27.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
27.600 LEK
Çmimi me zbritje
22.100 LEK
Shuma e kursyer: 5.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5 38 23.3
 • 6- 40 24.6
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 6 39 1/3 24.2
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 4 36 2/3 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të ndërtuara për rehati dhe një kthim të pafund energjie, këpucët e vrapimit për femra adidas Ultraboost 22 ju ndihmojnë të jepni rezultatet më të mira në çdo garë. Pjesa e sipërme e tyre Prime + e mbështjell këmbën si një çorape, ndërsa tabani i mesëm Boost ofron rehati afatgjatë. Sistemi Linear Energy Push relakson pjesën e përparmë të këmbës, për energji shtesë në çdo hap. Sholla e gomës Continental ofron kapje të shkëlqyer në kushte të lagështa dhe të thata, kështu që ju mund të ecni me siguri. Këpucët e vrapimit për femra adidas Ultraboost 22 janë përbërë nga materiali Primeblue i ricikluar me performancë të lartë, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Profili klasik Pjesa e sipërme e tekstilit Tabani i mesëm përforcues Shtresë Continental.
Detaje

Të ndërtuara për rehati dhe një kthim të pafund energjie, këpucët e vrapimit për femra adidas Ultraboost 22 ju ndihmojnë të jepni rezultatet më të mira në çdo garë. Pjesa e sipërme e tyre Prime + e mbështjell këmbën si një çorape, ndërsa tabani i mesëm Boost ofron rehati afatgjatë. Sistemi Linear Energy Push relakson pjesën e përparmë të këmbës, për energji shtesë në çdo hap. Sholla e gomës Continental ofron kapje të shkëlqyer në kushte të lagështa dhe të thata, kështu që ju mund të ecni me siguri. Këpucët e vrapimit për femra adidas Ultraboost 22 janë përbërë nga materiali Primeblue i ricikluar me performancë të lartë, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Profili klasik
 • Pjesa e sipërme e tekstilit
 • Tabani i mesëm përforcues
 • Shtresë Continental

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  5 38 23.3
  6- 40 24.6
  4- 37 1/3 22.9
  6 39 1/3 24.2
  5- 38 2/3 23.8
  4 36 2/3 22.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë