TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte Hetly
CHAMPION Produkte Hetly
CHAMPION Produkte Hetly
CHAMPION Produkte Hetly
CHAMPION Produkte Hetly
CHAMPION Produkte Hetly
CHAMPION Produkte Hetly
CHAMPION Produkte Hetly
CHAMPION Produkte Hetly
CHAMPION Produkte Hetly
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32581-BS507)
CHAMPION

CHAMPION Produkte Hetly

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 28 28 16
 • 35 35 22.5
 • 33 33 21
 • 30 30 18
 • 32 32 20
 • 29 29 17
 • 31 31 19
 • 34 34 21.5
Ruani në listën e të preferuarave
Champion HETLY janë atlete për fëmijë për djem. Dizajni modern me logon Champion thekson nevojën e fëmijës tuaj për stërvitje dhe aktivitete sportive. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike dhe tekstile. Tabani i gomës ngjitet shumë mirë në sipërfaqe të ndryshme. Champion ju sjell stilin e vërtetë sportiv. Specifikimi: Atlete për fëmijë Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike, tekstile Ngjyra: shumëngjyrëshe.
Detaje

Champion HETLY janë atlete për fëmijë për djem. Dizajni modern me logon Champion thekson nevojën e fëmijës tuaj për stërvitje dhe aktivitete sportive. Pjesa e sipërme është e përbërë prej lëkure sintetike dhe tekstile. Tabani i gomës ngjitet shumë mirë në sipërfaqe të ndryshme. Champion ju sjell stilin e vërtetë sportiv.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Pjesa e sipërme: lëkurë sintetike, tekstile
 • Ngjyra: shumëngjyrëshe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë