TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Atlete 574
NEW BALANCE Atlete 574
NEW BALANCE Atlete 574
NEW BALANCE Atlete 574
NEW BALANCE Atlete 574
NEW BALANCE Atlete 574
NEW BALANCE Atlete 574
NEW BALANCE Atlete 574
NEW BALANCE Atlete 574
NEW BALANCE Atlete 574
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(ML574EAE)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 574

Çmimi i mëparshëm
12.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.900 LEK
Çmimi me zbritje
10.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 10 44 28
  • 11 45 29
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8.5 42 26.5
  • 9.5 43 27.5
  • 8 41.5 26
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
NEW BALANCE 574 janë atlete për meshkuj që flasin vetë që në shikim të parë. Ju mund t'i vishni këto atlete për meshkuj në raste të ndryshme, nga ecja nëpër qytet deri tek llojet e ndryshme të rekreacionit në natyrë. Të frymëzuar nga trashëgimia e pasur e markës, ato kombinojnë dizajnin e njohur me komoditetin modern. Si model hibrid, ai është i përbërë në një platformë më të gjerë të pasme se atletet e mëparshme nga seria 574. Ky model i përditësuar ofron një përzierje unike, të gjithanshme të: të rejave, të ndryshme, të pakomplikuar, të fuqishme, të qëndrueshme dhe të rehatshme. Teknologjia ENCAP kombinon shtresën e lehtë me poliuretani të qëndrueshëm për të ofruar mbështetje gjatë gjithë ditës. Sholla e qëndrueshme prej gome siguron stabilitet dhe jetëgjatësi të këtyre atleteve NB. Zgjidhni këto atlete për meshkuj NEW BALANCE 574 dhe shijoni komoditetin e tyre.Specifikimi:• Atlete për meshkuj• Me lidhëse• Profili klasik• Shtresë EVA për rehati• Teknologjia ENCAP• Taban prej gome.
Detaje

NEW BALANCE 574 janë atlete për meshkuj që flasin vetë që në shikim të parë. Ju mund t'i vishni këto atlete për meshkuj në raste të ndryshme, nga ecja nëpër qytet deri tek llojet e ndryshme të rekreacionit në natyrë. Të frymëzuar nga trashëgimia e pasur e markës, ato kombinojnë dizajnin e njohur me komoditetin modern. Si model hibrid, ai është i përbërë në një platformë më të gjerë të pasme se atletet e mëparshme nga seria 574. Ky model i përditësuar ofron një përzierje unike, të gjithanshme të: të rejave, të ndryshme, të pakomplikuar, të fuqishme, të qëndrueshme dhe të rehatshme. Teknologjia ENCAP kombinon shtresën e lehtë me poliuretani të qëndrueshëm për të ofruar mbështetje gjatë gjithë ditës. Sholla e qëndrueshme prej gome siguron stabilitet dhe jetëgjatësi të këtyre atleteve NB. Zgjidhni këto atlete për meshkuj NEW BALANCE 574 dhe shijoni komoditetin e tyre.
Specifikimi:
• Atlete për meshkuj
• Me lidhëse
• Profili klasik
• Shtresë EVA për rehati
• Teknologjia ENCAP
• Taban prej gome

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka NEW BALANCE
Masa Masa EU Masa në cm
10 44 28
11 45 29
7" 40.5 25.5
8" 42 26.5
9" 43 27.5
8 41.5 26
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë