TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
NEW BALANCE Atlete 5740
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(W5740CHB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 5740

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
11.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 40 25.5
  • 5.5 36 22.5
  • 8 39 25
  • 6.5 37 23.5
  • 7.5 38 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
NEW BALANCE 5740 janë atlete për meshkuj që kanë një profil klasik me linja të pastra dizajni dhe një kombinim të ngjyrave. Me rehati perfekte dhe një pamje që i qëndron besnike autentikes, këto atlete sjellin një atmosferë sportive në çdo veshje. Kombinimet unike të ndërmjetme që shtrihen nga ndërtimi klasik deri në 574 detaje që detajojnë teknologjinë 9s. Frymëzuar nga trashëgimia e pasur e markës, e bën këtë ‘’top model’’ detajin perfekt të modës për kombinime veshjesh casual. Gjeni ekuilibrin tuaj ideal të rehatisë dhe stilit në një atlete New Balance 574.Specifikimi:• Atlete për meshkuj• Pjesa e sipërme: tekstile, lëkure• Shollë gome.
Detaje

NEW BALANCE 5740 janë atlete për meshkuj që kanë një profil klasik me linja të pastra dizajni dhe një kombinim të ngjyrave. Me rehati perfekte dhe një pamje që i qëndron besnike autentikes, këto atlete sjellin një atmosferë sportive në çdo veshje. Kombinimet unike të ndërmjetme që shtrihen nga ndërtimi klasik deri në 574 detaje që detajojnë teknologjinë 9s. Frymëzuar nga trashëgimia e pasur e markës, e bën këtë ‘’top model’’ detajin perfekt të modës për kombinime veshjesh casual. Gjeni ekuilibrin tuaj ideal të rehatisë dhe stilit në një atlete New Balance 574.
Specifikimi:
• Atlete për meshkuj
• Pjesa e sipërme: tekstile, lëkure
• Shollë gome

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka NEW BALANCE
KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
8" 40 25.5
5" 36 22.5
8 39 25
6" 37 23.5
7" 38 24.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327RB
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327SC
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW500BR
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Ndihmë