NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
Kodi i artikullit: DC3728-005
NIKE

NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature

Kodi i artikullit: DC3728-005
Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehati dhe shkathtësi në krahasim me modelet e mëparshme. Ato janë përbërë nga të paktën 20% e materialeve të ricikluara në kërkim të një fillimi të ri. Le të kuptojmë së bashku përgjegjësinë tonë ndaj mjedisit. Në këto atlete, do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6 Next Nature, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosje, ndërsa përforcimi në thembër ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e shputës është e mbushur me shtresë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atleteve. Sholla e gomës ka një dizajn të krijuar nga kompjuteri që ofron një efekt natyral në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të përkulet në mënyrë natyrale. Më shumë vlerësim, më shumë fleksibilitet. Dizajni minimalist i këtyre atleteve thjesht përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Vishni ato, dilni dhe filloni aventurën tuaj. Specifikimi: Profil klasik Lidhëse Shollë gome Pjesa e sipërme që ajroset Thonë e krijuar nga kompjuteri për përkulje natyrale të këmbës.

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

9.900 LEK
9.900 LEK
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 40.5
 • 42.5
 • 41
 • 43
 • 44
 • 42
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atletet për meshkuj Nike Revolution 6 Next Nature sjellin edhe më shumë rehati dhe shkathtësi në krahasim me modelet e mëparshme. Ato janë përbërë nga të paktën 20% e materialeve të ricikluara në kërkim të një fillimi të ri. Le të kuptojmë së bashku përgjegjësinë tonë ndaj mjedisit. Në këto atlete, do të shijoni rehati me çdo kilometër të përshkuar. Me Nike Revolution 6 Next Nature, çdo lëvizje juaj do të jetë më fleksibël. Materiali i lehtë i thurur mbështjell këmbën tuaj dhe lejon ajrosje, ndërsa përforcimi në thembër ofron mbështetje dhe qëndrueshmëri. Pjesa qendrore e shputës është e mbushur me shtresë të butë për rehati, dhe pjesa e jashtme e saj me teksturë redukton peshën e atleteve. Sholla e gomës ka një dizajn të krijuar nga kompjuteri që ofron një efekt natyral në sipërfaqe të ndryshme dhe lejon këmbën të përkulet në mënyrë natyrale. Më shumë vlerësim, më shumë fleksibilitet. Dizajni minimalist i këtyre atleteve thjesht përshtatet në rutinën tuaj të përditshme të vrapimit. Vishni ato, dilni dhe filloni aventurën tuaj.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Lidhëse
 • Shollë gome
 • Pjesa e sipërme që ajroset
 • Thonë e krijuar nga kompjuteri për përkulje natyrale të këmbës

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Brand NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FB2207-101
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete FB2207-001
  7.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  9.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:5
  Atlete DR2615-002
  22.100 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  29.400 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature
  Atlete
  NIKE Atlete Revolution 6 Next Nature