TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte EQ19 RUN
adidas Produkte EQ19 RUN
adidas Produkte EQ19 RUN
adidas Produkte EQ19 RUN
adidas Produkte EQ19 RUN
adidas Produkte EQ19 RUN
adidas Produkte EQ19 RUN
adidas Produkte EQ19 RUN
adidas Produkte EQ19 RUN
adidas Produkte EQ19 RUN
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(H68092)
adidas

adidas Produkte EQ19 RUN

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 6- 40 24.6
  • 3- 36 22.1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë