në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes
UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(3024878-100)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Atlete UA Charged Pursuit 3 Running Shoes

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.300 LEK
Shuma e kursyer: 4.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7.5 40.5 25.5
 • 10 44 28
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Under Armour Charged Pursuit 3 janë atlete vrapimi për meshkuj për të gjithë vrapuesit që kanë nevojë për fleksibilitet, rehati dhe shkathtësi në pistë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një material krejtësisht i lehtë që ajroset dhe që sjell mbështetje strategjike pikërisht aty ku është e nevojshme. Sipërfaqja e madhe e materialit rrjetë garanton ajrim të shkëlqyer, kështu që këmbët tuaja do të qëndrojnë të thata edhe gjatë aktiviteteve më të vështira. Shtresa e butë përshtatet me këmbët tuaja dhe sjell rehati shtesë. Me teknologjinë Charged Cushioning® në pjesën e mesme, këmbët tuaja pajisen me rehati dhe rikuperim të energjisë në çdo hap. Tabani prej gome synon të gjitha zonat kryesore të këmbës, siguron kapje të shkëlqyer dhe rrit qëndrueshmërinë e atleteve. Atletet për meshkuj Under Armour Charged Pursuit 3 ofrojnë butësi dhe rehati edhe më të madhe, me mbështetje dhe stabilitet maksimal. Me këto atlete vrapimi asnjë nga qëllimet tuaja në pistë nuk do të jetë i paarritshëm. Specifikimi: Atlete vrapimi për meshkuj Pjesa e sipërme sintetike Shtresë Charged Cushioning® Taban gome.
Detaje

Under Armour Charged Pursuit 3 janë atlete vrapimi për meshkuj për të gjithë vrapuesit që kanë nevojë për fleksibilitet, rehati dhe shkathtësi në pistë. Pjesa e sipërme është e përbërë nga një material krejtësisht i lehtë që ajroset dhe që sjell mbështetje strategjike pikërisht aty ku është e nevojshme. Sipërfaqja e madhe e materialit rrjetë garanton ajrim të shkëlqyer, kështu që këmbët tuaja do të qëndrojnë të thata edhe gjatë aktiviteteve më të vështira. Shtresa e butë përshtatet me këmbët tuaja dhe sjell rehati shtesë. Me teknologjinë Charged Cushioning® në pjesën e mesme, këmbët tuaja pajisen me rehati dhe rikuperim të energjisë në çdo hap. Tabani prej gome synon të gjitha zonat kryesore të këmbës, siguron kapje të shkëlqyer dhe rrit qëndrueshmërinë e atleteve. Atletet për meshkuj Under Armour Charged Pursuit 3 ofrojnë butësi dhe rehati edhe më të madhe, me mbështetje dhe stabilitet maksimal. Me këto atlete vrapimi asnjë nga qëllimet tuaja në pistë nuk do të jetë i paarritshëm.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Shtresë Charged Cushioning®
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka UNDER ARMOUR
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  7" 40.5 25.5
  10 44 28
  8 41 26
  8" 42 26.5
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë