TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY
adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY
adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY
adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY
adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY
adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY
adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY
adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY
adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY
adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(GX8057)
adidas

adidas Atlete Ultraboost 22 HEAT.RDY

Çmimi i mëparshëm
27.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
27.600 LEK
Çmimi me zbritje
22.100 LEK
Shuma e kursyer: 5.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5 38 23.3
 • 6- 40 24.6
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 4 36 2/3 22.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Të krijuara për vrapim atletet e vrapimit për femra adidas Ultraboost 22 HEAT.RDY të cilat i mbajnë këmbët tuaja të thata dhe të freskëta. Me pjesën e sipërme adidas Primeknit, ato ofrojnë qarkullim optimal të ajrit dhe mbështetje për këmbët tuaja. Sholla e mesme përforcuese siguron kthim të energjisë ndërsa adidas LEP ju shtyn të vazhdoni aktivitetet tuaja. Këpucët e vrapimit për femra adidas Ultraboost 22 HEAT.RDY janë përbërë nga materiali Primeblue i ricikluar me performancë të lartë, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimi: Profili i cekët Pjesa e sipërme tekstile Pjesa e mesme përforcuese Shollë gome.
Detaje

Të krijuara për vrapim atletet e vrapimit për femra adidas Ultraboost 22 HEAT.RDY të cilat i mbajnë këmbët tuaja të thata dhe të freskëta. Me pjesën e sipërme adidas Primeknit, ato ofrojnë qarkullim optimal të ajrit dhe mbështetje për këmbët tuaja. Sholla e mesme përforcuese siguron kthim të energjisë ndërsa adidas LEP ju shtyn të vazhdoni aktivitetet tuaja. Këpucët e vrapimit për femra adidas Ultraboost 22 HEAT.RDY janë përbërë nga materiali Primeblue i ricikluar me performancë të lartë, si pjesë e ambicies për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Profili i cekët
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • Pjesa e mesme përforcuese
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  5 38 23.3
  6- 40 24.6
  4- 37 1/3 22.9
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  4 36 2/3 22.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë