në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(GX6216)
adidas

adidas Atlete EQ21 RUN

Çmimi i mëparshëm
12.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.300 LEK
Çmimi me zbritje
6.700 LEK
Shuma e kursyer: 5.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4- 37 1/3 22.9
  • 4 36 2/3 22.5
  • 5 38 23.3
  • 6- 40 24.6
  • 7 40 2/3 25
  • 5- 38 2/3 23.8
  • 6 39 1/3 24.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
4- 37 1/3 22.9
4 36 2/3 22.5
5 38 23.3
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW4149
6.800 LEK
Shuma e kursyer 38%
10.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW9100
8.600 LEK
Shuma e kursyer 46%
16.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë