TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete Joly
CHAMPION Atlete Joly
CHAMPION Atlete Joly
CHAMPION Atlete Joly
CHAMPION Atlete Joly
CHAMPION Atlete Joly
CHAMPION Atlete Joly
CHAMPION Atlete Joly
CHAMPION Atlete Joly
CHAMPION Atlete Joly
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S21984-ES010)
CHAMPION

CHAMPION Atlete Joly

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 40 40 26
  • 44 44 28.5
  • 45 45 29.5
  • 41 41 26.5
  • 43 43 28
  • 42 42 27
  • 46 46 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
CHAMPION JOLY janë atlete për meshkuj që kombinojnë detaje klasike dhe moderne. Këto atlete të rehatshme për meshkuj që do të shoqërojnë të gjitha aktivitetet tuaja të përditshme dhe do të kontribuojnë në mbajtjen e këmbëve tuaja të freskëta gjatë gjithë ditës. Materialet sintetike dhe tekstile në pjesën e sipërme mbështjellin butësisht këmbët tuaja duke u dhënë atyre mbështjetjen që u nevojitet. Sholla e qëndrueshme dhe fleksibël prej gome siguron kapje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet dhe i jep siguri hapit tuaj. Vishni këto atlete për meshkuj dhe shijoni komoditetin gjatë gjithë ditës. Specifikimi: • Atlete për meshkuj • Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile • Profili i cekët • Logo CHAMPION • Taban prej gome.
Detaje

CHAMPION JOLY janë atlete për meshkuj që kombinojnë detaje klasike dhe moderne. Këto atlete të rehatshme për meshkuj që do të shoqërojnë të gjitha aktivitetet tuaja të përditshme dhe do të kontribuojnë në mbajtjen e këmbëve tuaja të freskëta gjatë gjithë ditës. Materialet sintetike dhe tekstile në pjesën e sipërme mbështjellin butësisht këmbët tuaja duke u dhënë atyre mbështjetjen që u nevojitet. Sholla e qëndrueshme dhe fleksibël prej gome siguron kapje të shkëlqyer në të gjitha sipërfaqet dhe i jep siguri hapit tuaj. Vishni këto atlete për meshkuj dhe shijoni komoditetin gjatë gjithë ditës.
Specifikimi:
• Atlete për meshkuj
• Pjesa e sipërme sintetike dhe tekstile
• Profili i cekët
• Logo CHAMPION
• Taban prej gome

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
40 40 26
44 44 28.5
45 45 29.5
41 41 26.5
43 43 28
42 42 27
46 46 30
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21987-WW001
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21987-GS517
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21986-KK001
6.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21987-KK001
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Ndihmë