TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte Goter
CHAMPION Produkte Goter
CHAMPION Produkte Goter
CHAMPION Produkte Goter
CHAMPION Produkte Goter
CHAMPION Produkte Goter
CHAMPION Produkte Goter
CHAMPION Produkte Goter
CHAMPION Produkte Goter
CHAMPION Produkte Goter
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S21986-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Produkte Goter

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 41 41 26.5
 • 46 46 30
 • 40 40 26
 • 42 42 27
 • 43 43 28
 • 44 44 28.5
 • 45 45 29.5
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
CHAMPION GOTER janë atlete për meshkuj me dizajn modern. Pjesa e sipërme mbështjell butësisht këmbët tuaja dhe jep komoditetin e nevojshëm, ndërsa i mban këmbët fort duke siguruar mbështejtje në çdo hap tuajin. Këto atlete për meshkuj me pamje moderne dhe dizajn klasik do t'i kombinoni lehtësisht në stilin tuaj elegant sportiv. Sholla fleksibël e gomës siguron kapje të shkëlqyer dhe e bën këtë model më jetëgjatë. Logoja CHAMPION tregon qartë se cilës markë sportive me famë botërore i besoni më shumë. Specifikimi: Atlete për meshkuj Përbërja: poliuretani Logo CHAMPION Taban gome.
Detaje

CHAMPION GOTER janë atlete për meshkuj me dizajn modern. Pjesa e sipërme mbështjell butësisht këmbët tuaja dhe jep komoditetin e nevojshëm, ndërsa i mban këmbët fort duke siguruar mbështejtje në çdo hap tuajin. Këto atlete për meshkuj me pamje moderne dhe dizajn klasik do t'i kombinoni lehtësisht në stilin tuaj elegant sportiv. Sholla fleksibël e gomës siguron kapje të shkëlqyer dhe e bën këtë model më jetëgjatë. Logoja CHAMPION tregon qartë se cilës markë sportive me famë botërore i besoni më shumë.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Përbërja: poliuretani
 • Logo CHAMPION
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë