TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
NEW BALANCE Atlete 327
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(WS327RB)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 327

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
11.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8.5 40 25.5
  • 5.5 36 22.5
  • 8 39 25
  • 6.5 37 23.5
  • 7.5 38 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
New Balance 327 janë atlete për femra që kombinojnë dizajnin modern me trashëgiminë retro të garave. Ato karakterizohen nga komoditeti perfekt dhe stili unik që sjellin. Cilësia e punimit dhe materiali nga i cili janë përbërë dëshmojnë për jetëgjatësinë e modelit. Ndërtimi i lehtë ofron qarkullim optimal të ajrit për rehati të shtuar. Pjesa e sipërme është prej kamoshi dhe materiale sintetike premium, të cilat do t'i përshtatni në mënyrë perfekte me çdo kombinim veshjesh. I frymëzuar nga trashëgimia e pasur e markës, ky model New Balance 327 kombinon klasiken me modernen, dhe logoja e vendosur në mënyrë asimetrike do të tërheqë vëmendjen kudo që të shkoni. Ato janë të përshtatshme për veshje të përditshme dhe mund të kombinohen lehtësisht me pjesë të tjera të garderobës. Sholla e fortë prej gome me një pjesë të zgjatur në thembër siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri, gjë që i bën këto atlete një zgjedhje të shkëlqyer për veshjen e përditshme. Specifikimi: • Atlete për femra • Profili klaasik• Pjesa e sipërme: Tekstile, kamoshi • Logo NB • Taban prej gome.
Detaje

New Balance 327 janë atlete për femra që kombinojnë dizajnin modern me trashëgiminë retro të garave. Ato karakterizohen nga komoditeti perfekt dhe stili unik që sjellin. Cilësia e punimit dhe materiali nga i cili janë përbërë dëshmojnë për jetëgjatësinë e modelit. Ndërtimi i lehtë ofron qarkullim optimal të ajrit për rehati të shtuar. Pjesa e sipërme është prej kamoshi dhe materiale sintetike premium, të cilat do t'i përshtatni në mënyrë perfekte me çdo kombinim veshjesh. I frymëzuar nga trashëgimia e pasur e markës, ky model New Balance 327 kombinon klasiken me modernen, dhe logoja e vendosur në mënyrë asimetrike do të tërheqë vëmendjen kudo që të shkoni. Ato janë të përshtatshme për veshje të përditshme dhe mund të kombinohen lehtësisht me pjesë të tjera të garderobës. Sholla e fortë prej gome me një pjesë të zgjatur në thembër siguron tërheqje dhe qëndrueshmëri, gjë që i bën këto atlete një zgjedhje të shkëlqyer për veshjen e përditshme.
Specifikimi:
• Atlete për femra
• Profili klaasik
• Pjesa e sipërme: Tekstile, kamoshi
• Logo NB
• Taban prej gome

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka NEW BALANCE
KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
8" 40 25.5
5" 36 22.5
8 39 25
6" 37 23.5
7" 38 24.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete W5740CHB
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327SC
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GW500BR
7.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.400 LEK
Ndihmë