TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Atlete COURT VISION LOW
NIKE Atlete COURT VISION LOW
NIKE Atlete COURT VISION LOW
NIKE Atlete COURT VISION LOW
NIKE Atlete COURT VISION LOW
NIKE Atlete COURT VISION LOW
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(DH3158-600)
NIKE

NIKE Atlete COURT VISION LOW

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmimi me zbritje
8.400 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • Univerzalno *
 • 6 36.5 23
 • 8 39 25
 • 7 38 24
 • 8.5 40 25.5
 • 7.5 38.5 24.5
 • 6.5 37.5 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Njihuni me atletet për femra Nike Court Vision Low Next Nature. Janë përbërë nga të paktën 20% material të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre e mprehtë me shtresa të qepura janë frymëzuar nga pamja e lojës së basketbollit të vjetër dhe të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modelet e viteve '80. Sholla prej gome jep qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer. Specifikimi: Profil klasik Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale Shollë gome.
Detaje

Njihuni me atletet për femra Nike Court Vision Low Next Nature. Janë përbërë nga të paktën 20% material të ricikluar, pjesa e sipërme e tyre e mprehtë me shtresa të qepura janë frymëzuar nga pamja e lojës së basketbollit të vjetër dhe të mirë. Duke përdorur një kombinim të lëkurës origjinale dhe sintetike, dizajni përdor materiale që duken si modelet e viteve '80. Sholla prej gome jep qëndrueshmëri dhe kapje të shkëlqyer.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme prej lëkure origjinale
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  Univerzalno
  6 36.5 23
  8 39 25
  7 38 24
  8" 40 25.5
  7" 38.5 24.5
  6" 37.5 23.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete DH3158-102
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete DH9523-002
  8.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  10.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DH0874-003
  9.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete DQ9321-100
  9.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  11.200 LEK
  Ndihmë