TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
ASICS Atlete GEL-KAYANO 28
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(1012B047-702)
ASICS

ASICS Atlete GEL-KAYANO 28

Çmimi i mëparshëm
25.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
25.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
25.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 37 23
  • 5.5 36 22.75
  • 7.5 39 24.5
  • 8.5 40 25.5
  • 7 38 24
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Marka ASICS
Masa Masa EU Masa në cm
6 37 23
5" 36 22.75
7" 39 24.5
8" 40 25.5
7 38 24
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë