në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
adidas Atlete EQ21 RUN
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GZ6868)
adidas

adidas Atlete EQ21 RUN

Çmimi i mëparshëm
12.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.300 LEK
Çmimi me zbritje
6.500 LEK
Shuma e kursyer: 5.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7 40 2/3 25
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8 42 25.9
 • 9- 44 27.1
 • 10- 45 1/3 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Përqafoni rehatinë me atletet për meshkuj adidas EQ21 RUN. Pjesa e sipërme me rrjetë që ajroset i mban këmbët tuaja të freskëta ndërsa lëvizni gjatë ditës. Sholla e mesme e lehtë mbron çdo hap tuajin, nga i pari tek i fundit. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas EQ21 RUN janë përbërë nga materiali i ricikluar i Primegreen me performancë të lartë. Specifikimi: Profil klasik Pjesa e sipërme rrjetë Stabilizues TPU .
Detaje

Përqafoni rehatinë me atletet për meshkuj adidas EQ21 RUN. Pjesa e sipërme me rrjetë që ajroset i mban këmbët tuaja të freskëta ndërsa lëvizni gjatë ditës. Sholla e mesme e lehtë mbron çdo hap tuajin, nga i pari tek i fundit. Atletet e vrapimit për meshkuj adidas EQ21 RUN janë përbërë nga materiali i ricikluar i Primegreen me performancë të lartë.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Stabilizues TPU

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  7 40 2/3 25
  9 43 1/3 26.7
  8 42 25.9
  9- 44 27.1
  10- 45 1/3 28
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë