TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(12615-MVE)
SKECHERS

SKECHERS Atlete GRACEFUL - GET CONNE

Çmimi i mëparshëm
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 37 37 24
  • 39 39 26
  • 36.5 36.5 23.5
  • 38 38 25
  • 38.5 38.5 25.5
  • 40 40 27
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka SKECHERS
Masa Masa EU Masa në cm
37 37 24
39 39 26
36" 36.5 23.5
38 38 25
38" 38.5 25.5
40 40 27
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë