në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
adidas Atlete GALAXY 6
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GW4140)
adidas

adidas Atlete GALAXY 6

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 11 46 28.4
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 9- 44 27.1
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 10- 45 1/3 28
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Vishni atletet e vrapimit për meshkuj adidas GALAXY 6 dhe përshkoni edhe më shumë kilometra. Të përsosura për përdorim të përditshëm, ato kanë një pjesë të sipërme të lehtë dhe me ajrosje, kështu që këmbët tuaja qëndrojnë të freskëta pavarësisht nga numri i kilometrave të përshkuar. Sholla e mesme Cloudfoam ofron fleksibilitet në hap, ndërsa tabani i jashtëm prej gome është projektuar për të qëndruar i fortë në të gjitha sipërfaqet, nga bari i lagësht deri te argjila e ngadaltë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.Specifikimi: Lidhëse Pjesa e sipërme tekstile OrthoLite® Taban gome.
Detaje

Vishni atletet e vrapimit për meshkuj adidas GALAXY 6 dhe përshkoni edhe më shumë kilometra. Të përsosura për përdorim të përditshëm, ato kanë një pjesë të sipërme të lehtë dhe me ajrosje, kështu që këmbët tuaja qëndrojnë të freskëta pavarësisht nga numri i kilometrave të përshkuar. Sholla e mesme Cloudfoam ofron fleksibilitet në hap, ndërsa tabani i jashtëm prej gome është projektuar për të qëndruar i fortë në të gjitha sipërfaqet, nga bari i lagësht deri te argjila e ngadaltë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • OrthoLite®
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  11 46 28.4
  8 42 25.9
  7 40 2/3 25
  9- 44 27.1
  7- 41 1/3 25.5
  10- 45 1/3 28
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë