adidas GALAXY 6
Kodi i artikullit: GW4140
adidas

adidas GALAXY 6

Kodi i artikullit: GW4140
Kodi i prodhuesit: LIV00
Vishni atletet e vrapimit për meshkuj adidas GALAXY 6 dhe përshkoni edhe më shumë kilometra. Të përsosura për përdorim të përditshëm, ato kanë një pjesë të sipërme të lehtë dhe me ajrosje, kështu që këmbët tuaja qëndrojnë të freskëta pavarësisht nga numri i kilometrave të përshkuar. Sholla e mesme Cloudfoam ofron fleksibilitet në hap, ndërsa tabani i jashtëm prej gome është projektuar për të qëndruar i fortë në të gjitha sipërfaqet, nga bari i lagësht deri te argjila e ngadaltë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.Specifikimi: Lidhëse Pjesa e sipërme tekstile OrthoLite® Taban gome.
Prosečna ocena:
5
1 vlerësime
1 vlerësime
1
(Oceni)
6.600 LEK
6.600 LEK
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 42 2/3
 • 43 1/3
 • 46
 • 42
 • 40 2/3
 • 44
 • 41 1/3
 • 45 1/3
 • 47 1/3
 • 48
 • 44 2/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Vishni atletet e vrapimit për meshkuj adidas GALAXY 6 dhe përshkoni edhe më shumë kilometra. Të përsosura për përdorim të përditshëm, ato kanë një pjesë të sipërme të lehtë dhe me ajrosje, kështu që këmbët tuaja qëndrojnë të freskëta pavarësisht nga numri i kilometrave të përshkuar. Sholla e mesme Cloudfoam ofron fleksibilitet në hap, ndërsa tabani i jashtëm prej gome është projektuar për të qëndruar i fortë në të gjitha sipërfaqet, nga bari i lagësht deri te argjila e ngadaltë. Pjesa e sipërme e këtyre atleteve ka të paktën 50% material të ricikluar.
Specifikimi:

 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme tekstile
 • OrthoLite®
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Performance

  Vlerësimet më të fundit të produkteve

  Vlerësimet e shfaqura janë marrë ekskluzivisht nga përdoruesit që kanë blerë produktin.
  Etleva
  Etleva
  02.07.2023. 16:08

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete IG8797
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  adidas GALAXY 6
  Atlete
  adidas GALAXY 6