në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete Grand Court
adidas Atlete Grand Court
adidas Atlete Grand Court
adidas Atlete Grand Court
adidas Atlete Grand Court
adidas Atlete Grand Court
adidas Atlete Grand Court
adidas Atlete Grand Court
adidas Atlete Grand Court
adidas Atlete Grand Court
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GW6524)
adidas

adidas Atlete Grand Court

Çmimi i mëparshëm
4.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.300 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5K 21 12.3
 • 4K 20 11.5
 • 6K 23 13.2
 • 8-K 26 15.3
 • 7-K 25 14.5
 • 7K 24 14
 • 9-K 27 16.1
 • 5-K 22 12.8
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet unisex adidas Grand Court janë krijuar për fëmijët që hedhin hapat e tyre të parë, të frymëzuar nga pamja e atleteve të tenisit. Le të jetë adidas pjesë e kujtimeve më të bukura për ju dhe fëmijët tuaj. Pamja klasike e dizajnit të thjeshtë është gjithmonë në modë. Sholla e qëndrueshme dhe shiritat velcro i mbajnë këmbët e vogla në mënyrë që të keni mbështetje gjatë aktiviteteve të ndryshme. Ju dëshironi më të mirën për fëmijën tuaj, ndaj lëreni koleksionin e tij të atleteve të jetë më i miri. Pjesa e sipërme e lëkurës sintetike e butë është e lehtë për t'u pastruar, kështu që ju jeni gjithmonë gati për çdo aktivitet. Është përbërë nga 50% përmbajtje e ricikluar dhe është një nga zgjidhjet e adidas për reduktimin e mbetjeve plastike.Specifikimi: Atlete për fëmijë Velcro Produkt Primegreen .
Detaje

Atletet unisex adidas Grand Court janë krijuar për fëmijët që hedhin hapat e tyre të parë, të frymëzuar nga pamja e atleteve të tenisit. Le të jetë adidas pjesë e kujtimeve më të bukura për ju dhe fëmijët tuaj. Pamja klasike e dizajnit të thjeshtë është gjithmonë në modë. Sholla e qëndrueshme dhe shiritat velcro i mbajnë këmbët e vogla në mënyrë që të keni mbështetje gjatë aktiviteteve të ndryshme. Ju dëshironi më të mirën për fëmijën tuaj, ndaj lëreni koleksionin e tij të atleteve të jetë më i miri. Pjesa e sipërme e lëkurës sintetike e butë është e lehtë për t'u pastruar, kështu që ju jeni gjithmonë gati për çdo aktivitet. Është përbërë nga 50% përmbajtje e ricikluar dhe është një nga zgjidhjet e adidas për reduktimin e mbetjeve plastike.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Velcro
 • Produkt Primegreen

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Marka adidas
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GZ1941
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  4.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GW0441
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  4.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GW6500
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  4.800 LEK
  Ndihmë