në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Atlete PUREBOOST 22
adidas Atlete PUREBOOST 22
adidas Atlete PUREBOOST 22
adidas Atlete PUREBOOST 22
adidas Atlete PUREBOOST 22
adidas Atlete PUREBOOST 22
adidas Atlete PUREBOOST 22
adidas Atlete PUREBOOST 22
adidas Atlete PUREBOOST 22
adidas Atlete PUREBOOST 22
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(HQ1457)
adidas

adidas Atlete PUREBOOST 22

Çmimi i mëparshëm
18.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
18.900 LEK
Çmimi me zbritje
11.300 LEK
Shuma e kursyer: 7.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 37 1/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 36 2/3
 • 38 2/3
 • 40
 • 38
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas PUREBOOST 22 janë atlete për femra për vrapim të përditshëm të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Nuk është e nevojshme të vraponi larg për të ndjerë përfitimet e stërvitjes. Vishni kVishni këto atlete vrapimi adidas dhe jeni vetëm disa kilometra larg performancës së mirë. Ato janë të dizajnuara për rrugë më të shkurtra, me një shollë të mesme BOOST që ju siguron kthim të jashtëzakonshëm energjie me çdo hap. Sholla Stretchweb përkulet natyrshëm për një hap energjik dhe goma Continental™ ju jep mbërthimin e përsosur. Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Pjesa e sipërme rrjetë Shtresa e mesme BOOST Taban prej gome.
Detaje

adidas PUREBOOST 22 janë atlete për femra për vrapim të përditshëm të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Nuk është e nevojshme të vraponi larg për të ndjerë përfitimet e stërvitjes. Vishni kVishni këto atlete vrapimi adidas dhe jeni vetëm disa kilometra larg performancës së mirë. Ato janë të dizajnuara për rrugë më të shkurtra, me një shollë të mesme BOOST që ju siguron kthim të jashtëzakonshëm energjie me çdo hap. Sholla Stretchweb përkulet natyrshëm për një hap energjik dhe goma Continental™ ju jep mbërthimin e përsosur.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shtresa e mesme BOOST
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Performance
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Atlete HP2407
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  5.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  8.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GV9142
  17.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  24.700 LEK
  Ndihmë