adidas PUREBOOST 22
adidas PUREBOOST 22
adidas PUREBOOST 22
adidas PUREBOOST 22
adidas PUREBOOST 22
adidas PUREBOOST 22
adidas PUREBOOST 22
adidas PUREBOOST 22
adidas PUREBOOST 22
adidas PUREBOOST 22
Kodi i artikullit: HQ1457
adidas

adidas PUREBOOST 22

Kodi i artikullit: HQ1457
Kodi i prodhuesit: LTD32
adidas PUREBOOST 22 janë atlete për femra për vrapim të përditshëm të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Nuk është e nevojshme të vraponi larg për të ndjerë përfitimet e stërvitjes. Vishni kVishni këto atlete vrapimi adidas dhe jeni vetëm disa kilometra larg performancës së mirë. Ato janë të dizajnuara për rrugë më të shkurtra, me një shollë të mesme BOOST që ju siguron kthim të jashtëzakonshëm energjie me çdo hap. Sholla Stretchweb përkulet natyrshëm për një hap energjik dhe goma Continental™ ju jep mbërthimin e përsosur. Specifikimi: Atlete vrapimi për femra Pjesa e sipërme rrjetë Shtresa e mesme BOOST Taban prej gome.
18.900 LEK
18.900 LEK
9.500 LEK
Shuma e kursyer: 9.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 37 1/3
 • 36 2/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas PUREBOOST 22 janë atlete për femra për vrapim të përditshëm të përbëra pjesërisht nga materiale të ricikluara. Nuk është e nevojshme të vraponi larg për të ndjerë përfitimet e stërvitjes. Vishni kVishni këto atlete vrapimi adidas dhe jeni vetëm disa kilometra larg performancës së mirë. Ato janë të dizajnuara për rrugë më të shkurtra, me një shollë të mesme BOOST që ju siguron kthim të jashtëzakonshëm energjie me çdo hap. Sholla Stretchweb përkulet natyrshëm për një hap energjik dhe goma Continental™ ju jep mbërthimin e përsosur.
Specifikimi:

 • Atlete vrapimi për femra
 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Shtresa e mesme BOOST
 • Taban prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Koleksion Performance
  Për momentin nuk ka komente
  adidas PUREBOOST 22
  Atlete
  adidas PUREBOOST 22