TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete ANDY
CHAMPION Atlete ANDY
CHAMPION Atlete ANDY
CHAMPION Atlete ANDY
CHAMPION Atlete ANDY
CHAMPION Atlete ANDY
CHAMPION Atlete ANDY
CHAMPION Atlete ANDY
CHAMPION Atlete ANDY
CHAMPION Atlete ANDY
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S22087-GS526)
CHAMPION

CHAMPION Atlete ANDY

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 41 41 26.5
 • 43 43 28
 • 45 45 29.5
 • 40 40 26
 • 42 42 27
 • 44 44 28.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj Champion Andy sjellin pamjen e atleteve sportive klasike dhe mundësi të panumërta kombinimi me veshje të tjera. Nëse dëshironi një model që mbulon të gjitha nevojat tuaja ditore për atlete sportive, atëherë ky është i duhuri. Ato janë krijuar për të ofruar rehati në këmbë gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike që pastrohet dhe mirëmbahet lehtë. Sholla Phylon në kombinim me gomën siguron kapje të shkëlqyer dhe presion të butë. Logoja Champion kontribuon në thjeshtësinë e modelit.Specifikimi: Atlete për meshkuj Logoja Champion Lidhëse Përbërja e pjesës së sipërme: poliuretani Shollë: PHYLON, gome.
Detaje

Atletet për meshkuj Champion Andy sjellin pamjen e atleteve sportive klasike dhe mundësi të panumërta kombinimi me veshje të tjera. Nëse dëshironi një model që mbulon të gjitha nevojat tuaja ditore për atlete sportive, atëherë ky është i duhuri. Ato janë krijuar për të ofruar rehati në këmbë gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike që pastrohet dhe mirëmbahet lehtë. Sholla Phylon në kombinim me gomën siguron kapje të shkëlqyer dhe presion të butë. Logoja Champion kontribuon në thjeshtësinë e modelit.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Logoja Champion
 • Lidhëse
 • Përbërja e pjesës së sipërme: poliuretani
 • Shollë: PHYLON, gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  41 41 26.5
  43 43 28
  45 45 29.5
  40 40 26
  42 42 27
  44 44 28.5
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë