TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete CHIKO PS
CHAMPION Atlete CHIKO PS
CHAMPION Atlete CHIKO PS
CHAMPION Atlete CHIKO PS
CHAMPION Atlete CHIKO PS
CHAMPION Atlete CHIKO PS
CHAMPION Atlete CHIKO PS
CHAMPION Atlete CHIKO PS
CHAMPION Atlete CHIKO PS
CHAMPION Atlete CHIKO PS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32354-ES010)
CHAMPION

CHAMPION Atlete CHIKO PS

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 34 34 21.5
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 30 30 18
 • 28 28 16
 • 31 31 19
 • 35 35 22.5
 • 29 29 17
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion Chiko janë atlete për fëmijë në të cilat ato do të jenë në gjendje të eksplorojnë të lumtur dhe të shkujdesur botën përreth tyre. Dizajni i tyre modern dhe i shkëlqyeshëm do të sigurojë që ato të bëhen shpejt shoqëruesi i preferuar i të gjithë fëmijëve në aventurat e tyre. Janë jashtëzakonisht të buta dhe komode, kështu që janë të përshtatshme për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme. Imitimi i lidhëseve dhe Velcro në pjesën e sipërme të atleteve ju lejojnë lehtësisht veshjen dhe heqjen.Specifikimet: Atlete për fëmijë Shirita velcro Përbërja: 100% poliuretani Ngjyra: rozë.
Detaje

Champion Chiko janë atlete për fëmijë në të cilat ato do të jenë në gjendje të eksplorojnë të lumtur dhe të shkujdesur botën përreth tyre. Dizajni i tyre modern dhe i shkëlqyeshëm do të sigurojë që ato të bëhen shpejt shoqëruesi i preferuar i të gjithë fëmijëve në aventurat e tyre. Janë jashtëzakonisht të buta dhe komode, kështu që janë të përshtatshme për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme. Imitimi i lidhëseve dhe Velcro në pjesën e sipërme të atleteve ju lejojnë lehtësisht veshjen dhe heqjen.
Specifikimet:

 • Atlete për fëmijë
 • Shirita velcro
 • Përbërja: 100% poliuretani
 • Ngjyra: rozë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Marka CHAMPION
  Gjinia Fëmijë vajza
  Masa Masa EU Masa në cm
  34 34 21.5
  32 32 20
  33 33 21
  30 30 18
  28 28 16
  31 31 19
  35 35 22.5
  29 29 17
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë