TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete LOCKER GS
CHAMPION Atlete LOCKER GS
CHAMPION Atlete LOCKER GS
CHAMPION Atlete LOCKER GS
CHAMPION Atlete LOCKER GS
CHAMPION Atlete LOCKER GS
CHAMPION Atlete LOCKER GS
CHAMPION Atlete LOCKER GS
CHAMPION Atlete LOCKER GS
CHAMPION Atlete LOCKER GS
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32698-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete LOCKER GS

Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 37 37 23.5
 • 39 39 24.5
 • 38 38 24
 • 36 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet sportive klasike sjellin një pamje moderne në modelin e atleteve Champion Locker për fëmijë. Fëmijët tuaj do të bien në sy me këto atlete sportive në rrugë, në shkollë ose në fushën e basketbollit gjatë ditëve të pranverës dhe vjeshtës. Dizajni dhe zgjedhja e ngjyrave sigurojnë që atletet të shkojnë shumë me çdo kombinim veshjeje. Modeli Champion Locker mbështet këmbët e fëmijëve dhe sjell siguri në çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Kombinimi i lidhësve dhe një profili me qafë e mban kyçin këmbës në vend dhe parandalon depërtimin e ajrit të ftohtë.Specifikimi: Atlete për fëmijë Lidhëse Përbërja e pjesës së sipërme: poliuretani.
Detaje

Atletet sportive klasike sjellin një pamje moderne në modelin e atleteve Champion Locker për fëmijë. Fëmijët tuaj do të bien në sy me këto atlete sportive në rrugë, në shkollë ose në fushën e basketbollit gjatë ditëve të pranverës dhe vjeshtës. Dizajni dhe zgjedhja e ngjyrave sigurojnë që atletet të shkojnë shumë me çdo kombinim veshjeje. Modeli Champion Locker mbështet këmbët e fëmijëve dhe sjell siguri në çdo hap. Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike siguron qëndrueshmërinë dhe komoditetin e duhur dhe është gjithashtu e lehtë për t'u mbajtur e pastër. Kombinimi i lidhësve dhe një profili me qafë e mban kyçin këmbës në vend dhe parandalon depërtimin e ajrit të ftohtë.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Lidhëse
 • Përbërja e pjesës së sipërme: poliuretani

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  37 37 23.5
  39 39 24.5
  38 38 24
  36 36 23
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë