në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Atlete Quest 5
NIKE Atlete Quest 5
NIKE Atlete Quest 5
NIKE Atlete Quest 5
NIKE Atlete Quest 5
NIKE Atlete Quest 5
NIKE Atlete Quest 5
NIKE Atlete Quest 5
NIKE Atlete Quest 5
NIKE Atlete Quest 5
Atlete për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(DD9291-600)
NIKE

NIKE Atlete Quest 5

Çmimi i mëparshëm
12.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
12.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.900 LEK
Shuma e kursyer: 3.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 39 25
 • 6 36.5 23
 • 7 38 24
 • 8.5 40 25.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7.5 38.5 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Vishni atletet e vrapimit për femra Nike Quest 5 dhe thyeni rekordet tuaja personale. Lërini këto atlete të jenë aleati juaj kryesor gjatë stërvitjes tuaj. Bazuar nga eksperiecat e vrapuesve me përvojë, ne kemi krijuar një pjesë rrjetë të projektuar për qarkullim optimal të ajrit, për një ndjesi butësie dhe freskie. Në kombinim me lidhëset e këpucëve, ky model ka edhe një shirit që e mbajnë këmbën më të sigurt dhe më të qëndrueshme. Shtresa e butë në tabanin e mesëm ofron rehati në çdo hap. Tabani i gomës ofron kapje të shkëlqyer, ndërsa shtresat e buta ndihmojnë në rehatinë dhe komoditetin tuaj. Specifikimi: Pjesa e sipërme rrjetë Taban gome.
Detaje

Vishni atletet e vrapimit për femra Nike Quest 5 dhe thyeni rekordet tuaja personale. Lërini këto atlete të jenë aleati juaj kryesor gjatë stërvitjes tuaj. Bazuar nga eksperiecat e vrapuesve me përvojë, ne kemi krijuar një pjesë rrjetë të projektuar për qarkullim optimal të ajrit, për një ndjesi butësie dhe freskie. Në kombinim me lidhëset e këpucëve, ky model ka edhe një shirit që e mbajnë këmbën më të sigurt dhe më të qëndrueshme. Shtresa e butë në tabanin e mesëm ofron rehati në çdo hap. Tabani i gomës ofron kapje të shkëlqyer, ndërsa shtresat e buta ndihmojnë në rehatinë dhe komoditetin tuaj.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme rrjetë
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  8 39 25
  6 36.5 23
  7 38 24
  8" 40 25.5
  6" 37.5 23.5
  7" 38.5 24.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DD9294-008
  9.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  10.800 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Atlete DD9294-007
  9.700 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  10.800 LEK
  Ndihmë