në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete WESLEY
CHAMPION Atlete WESLEY
CHAMPION Atlete WESLEY
CHAMPION Atlete WESLEY
CHAMPION Atlete WESLEY
CHAMPION Atlete WESLEY
CHAMPION Atlete WESLEY
CHAMPION Atlete WESLEY
CHAMPION Atlete WESLEY
CHAMPION Atlete WESLEY
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(S11589-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete WESLEY

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmimi me zbritje
6.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 36 36 23
 • 40 40 26
 • 39 39 25.5
 • 38 38 24.5
 • 37 37 23.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për femra Champion WESLEY janë një zgjedhje ideale për të gjithë ata që e duan thjeshtësinë në veshje. Sipas dizajnit të tyre, ato janë atlete klasike sportive që garantojnë rehati dhe lehtësi në lëvizje, pavarësisht nëse jetoni në qytet apo dilni në natyrë. Ato janë përbërë nga një kombinim i najlonit dhe poliuretani, gjë që i bën të lehta për t'u mirëmbajtur pas aktiviteteve të përditshme. Logoja klasike Champion është një tjetër detaj që kontribuon në stilin e këtij modeli. Specifikimet: Atlete për femra Lidhëse Pjesa e sipërme prej najloni dhe poliuretani Shollë Phylon.
Detaje

Atletet për femra Champion WESLEY janë një zgjedhje ideale për të gjithë ata që e duan thjeshtësinë në veshje. Sipas dizajnit të tyre, ato janë atlete klasike sportive që garantojnë rehati dhe lehtësi në lëvizje, pavarësisht nëse jetoni në qytet apo dilni në natyrë. Ato janë përbërë nga një kombinim i najlonit dhe poliuretani, gjë që i bën të lehta për t'u mirëmbajtur pas aktiviteteve të përditshme. Logoja klasike Champion është një tjetër detaj që kontribuon në stilin e këtij modeli.
Specifikimet:

 • Atlete për femra
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme prej najloni dhe poliuretani
 • Shollë Phylon

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  36 36 23
  40 40 26
  39 39 25.5
  38 38 24.5
  37 37 23.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S11588-MS042
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S11587-PS053
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S11587-KK001
  5.200 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.500 LEK
  Ndihmë