TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
CHAMPION Atlete BECK
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S21751-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete BECK

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 43 43 28
  • 41 41 26.5
  • 46 46 30
  • 40 40 26
  • 45 45 29.5
  • 42 42 27
  • 44 44 28.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
43 43 28
41 41 26.5
46 46 30
40 40 26
45 45 29.5
42 42 27
44 44 28.5
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë