në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

COLMAR Atlete Travis Authentic
COLMAR Atlete Travis Authentic
COLMAR Atlete Travis Authentic
COLMAR Atlete Travis Authentic
COLMAR Atlete Travis Authentic
COLMAR Atlete Travis Authentic
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(TRAVIS-003-22AW)
COLMAR

COLMAR Atlete Travis Authentic

Çmimi i mëparshëm
16.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
16.900 LEK
Çmimi me zbritje
15.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • 43
  • 44
  • 40
    40
  • 42
    42
  • 45
  • 41
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka COLMAR
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete TRAVSP-050-23SS
17.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
19.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete TRAVIS-005-23SS
15.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete TRAVIS-002-23SS
15.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
16.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:7
Atlete TRAVIS-001-23SS
15.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
16.900 LEK
Ndihmë