CHAMPION Produkte CROSS TD
CHAMPION Produkte CROSS TD
CHAMPION Produkte CROSS TD
CHAMPION Produkte CROSS TD
CHAMPION Produkte CROSS TD
CHAMPION Produkte CROSS TD
CHAMPION Produkte CROSS TD
CHAMPION Produkte CROSS TD
CHAMPION Produkte CROSS TD
CHAMPION Produkte CROSS TD
Kodi i artikullit: S32695-GS526
CHAMPION

CHAMPION Produkte CROSS TD

Kodi i artikullit: S32695-GS526
Champion CROSS TD janë atlete për fëmijë. Lërini edhe anëtarët më të vegjël të familjes të jenë pjesë e familjes Champion me këto atlete komode dhe praktike. Atlete janë me qafë, me lidhëse dhe shirit velcro lejojnë përshtatjen maksimale me këmbët e tyre. Sholla është përbërë nga një kombinim i shtresës EVA dhe gomës, duke garantuar kështu komoditetin e të vegjëlve tuaj. Pjesa e sipërme prej poliuretani i bën ato të lehta dhe të rehatshme për t'u veshur. Specifikimi: Atlete për fëmijë Shirit Velcro Shollë gome Pjesa e sipërme poliuretani Logo Champion.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion CROSS TD janë atlete për fëmijë. Lërini edhe anëtarët më të vegjël të familjes të jenë pjesë e familjes Champion me këto atlete komode dhe praktike. Atlete janë me qafë, me lidhëse dhe shirit velcro lejojnë përshtatjen maksimale me këmbët e tyre. Sholla është përbërë nga një kombinim i shtresës EVA dhe gomës, duke garantuar kështu komoditetin e të vegjëlve tuaj. Pjesa e sipërme prej poliuretani i bën ato të lehta dhe të rehatshme për t'u veshur.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Shirit Velcro
 • Shollë gome
 • Pjesa e sipërme poliuretani
 • Logo Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Fëmijë djem
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Brand CHAMPION
  CHAMPION Produkte CROSS TD
  Produkte
  CHAMPION Produkte CROSS TD