në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete CROSS TD
CHAMPION Atlete CROSS TD
CHAMPION Atlete CROSS TD
CHAMPION Atlete CROSS TD
CHAMPION Atlete CROSS TD
CHAMPION Atlete CROSS TD
CHAMPION Atlete CROSS TD
CHAMPION Atlete CROSS TD
CHAMPION Atlete CROSS TD
CHAMPION Atlete CROSS TD
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32695-GS526)
CHAMPION

CHAMPION Atlete CROSS TD

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 25 25 13.5
 • 27 27 15.5
 • 26 26 14.5
 • 24 24 13
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion CROSS TD janë atlete për fëmijë. Lërini edhe anëtarët më të vegjël të familjes të jenë pjesë e familjes Champion me këto atlete komode dhe praktike. Atlete janë me qafë, me lidhëse dhe shirit velcro lejojnë përshtatjen maksimale me këmbët e tyre. Sholla është përbërë nga një kombinim i shtresës EVA dhe gomës, duke garantuar kështu komoditetin e të vegjëlve tuaj. Pjesa e sipërme prej poliuretani i bën ato të lehta dhe të rehatshme për t'u veshur. Specifikimi: Atlete për fëmijë Shirit Velcro Shollë gome Pjesa e sipërme poliuretani Logo Champion.
Detaje

Champion CROSS TD janë atlete për fëmijë. Lërini edhe anëtarët më të vegjël të familjes të jenë pjesë e familjes Champion me këto atlete komode dhe praktike. Atlete janë me qafë, me lidhëse dhe shirit velcro lejojnë përshtatjen maksimale me këmbët e tyre. Sholla është përbërë nga një kombinim i shtresës EVA dhe gomës, duke garantuar kështu komoditetin e të vegjëlve tuaj. Pjesa e sipërme prej poliuretani i bën ato të lehta dhe të rehatshme për t'u veshur.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Shirit Velcro
 • Shollë gome
 • Pjesa e sipërme poliuretani
 • Logo Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Fëmijë djem
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  25 25 13.5
  27 27 15.5
  26 26 14.5
  24 24 13
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32696-BS501
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  4.900 LEK
  Ndihmë