në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete Tisa
CHAMPION Atlete Tisa
CHAMPION Atlete Tisa
CHAMPION Atlete Tisa
CHAMPION Atlete Tisa
CHAMPION Atlete Tisa
CHAMPION Atlete Tisa
CHAMPION Atlete Tisa
CHAMPION Atlete Tisa
CHAMPION Atlete Tisa
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(S22089-ES007)
CHAMPION

CHAMPION Atlete Tisa

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 3.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • Univerzalno
  *
 • 40
 • 42
  42
 • 44
 • 45
 • 41
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet për meshkuj Champion Tisa lifestyle sjellin pamjen e atleteve sportive klasike me linja dhe ngjyra të thjeshta. Ato janë të dizajnuara për të ofruar rehati të këmbës suaj nga aktivitetet e mëngjesit deri në mbrëmje. Të përbëra nga materiale që sigurojnë qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje të lehtë, që ju të jeni gjithmonë të gatshëm të filloni të përmbushni detyrimet tuaja të përditshme. Pjesa e sipërme është prej lëkure dhe rrjetë, kështu që këmbët tuaja marrin sasinë e duhur të qëndrueshmërisë, rehatisë dhe ajrosjes. Ngjyra është ideale për t'u kombinuar me të gjitha nuancat e veshjeve. Specifikimi: Atlete për meshkuj "Lifestyle" Logo Champion Përbërja e sipërme: rrjetë, poliuretani .
Detaje

Atletet për meshkuj Champion Tisa lifestyle sjellin pamjen e atleteve sportive klasike me linja dhe ngjyra të thjeshta. Ato janë të dizajnuara për të ofruar rehati të këmbës suaj nga aktivitetet e mëngjesit deri në mbrëmje. Të përbëra nga materiale që sigurojnë qëndrueshmëri dhe mirëmbajtje të lehtë, që ju të jeni gjithmonë të gatshëm të filloni të përmbushni detyrimet tuaja të përditshme. Pjesa e sipërme është prej lëkure dhe rrjetë, kështu që këmbët tuaja marrin sasinë e duhur të qëndrueshmërisë, rehatisë dhe ajrosjes. Ngjyra është ideale për t'u kombinuar me të gjitha nuancat e veshjeve.
Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj "Lifestyle"
 • Logo Champion
 • Përbërja e sipërme: rrjetë, poliuretani

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S22162-KK001
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S22155-MS023
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S22162-RS001
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S22155-KK001
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  6.900 LEK
  Ndihmë