në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Produkte MARC
CHAMPION Produkte MARC
CHAMPION Produkte MARC
CHAMPION Produkte MARC
CHAMPION Produkte MARC
CHAMPION Produkte MARC
CHAMPION Produkte MARC
CHAMPION Produkte MARC
CHAMPION Produkte MARC
CHAMPION Produkte MARC
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32334-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Produkte MARC

 • 31
 • 32
 • 35
 • 29
 • 30
 • 34
 • 33
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Champion MARC janë atlete për fëmijë. Atletet kanë një profil klasik dhe një taban prej najloni dhe gome termoplastike dhe garantojnë një hap të sigurt dhe të rehatshëm për të vegjlit tuaj. Ngjyrat e ndezura dhe moderne do të plotësojnë ditët e tyre të mbushura me argëtim. Logoja Champion në pjesën anësore thekson besnikërinë e markës dhe stilin sportiv. Specifikimi: Atlete për fëmijë Logoja Champion.
Detaje

Champion MARC janë atlete për fëmijë. Atletet kanë një profil klasik dhe një taban prej najloni dhe gome termoplastike dhe garantojnë një hap të sigurt dhe të rehatshëm për të vegjlit tuaj. Ngjyrat e ndezura dhe moderne do të plotësojnë ditët e tyre të mbushura me argëtim. Logoja Champion në pjesën anësore thekson besnikërinë e markës dhe stilin sportiv.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Logoja Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë