në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
CHAMPION Atlete MARC
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32334-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Atlete MARC

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 31 31 19
 • 32 32 20
 • 35 35 22.5
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 34 34 21.5
 • 33 33 21
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion MARC janë atlete për fëmijë. Atletet kanë një profil klasik dhe një taban prej najloni dhe gome termoplastike dhe garantojnë një hap të sigurt dhe të rehatshëm për të vegjlit tuaj. Ngjyrat e ndezura dhe moderne do të plotësojnë ditët e tyre të mbushura me argëtim. Logoja Champion në pjesën anësore thekson besnikërinë e markës dhe stilin sportiv. Specifikimi: Atlete për fëmijë Logoja Champion.
Detaje

Champion MARC janë atlete për fëmijë. Atletet kanë një profil klasik dhe një taban prej najloni dhe gome termoplastike dhe garantojnë një hap të sigurt dhe të rehatshëm për të vegjlit tuaj. Ngjyrat e ndezura dhe moderne do të plotësojnë ditët e tyre të mbushura me argëtim. Logoja Champion në pjesën anësore thekson besnikërinë e markës dhe stilin sportiv.
Specifikimi:

 • Atlete për fëmijë
 • Logoja Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  31 31 19
  32 32 20
  35 35 22.5
  29 29 17
  30 30 18
  34 34 21.5
  33 33 21
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë