ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
Kodi i artikullit: 1011B440-401
ASICS

ASICS Atlete GEL-KAYANO 29

Kodi i artikullit: 1011B440-401
ASICS GEL-KAYANO 29 janë atlete vrapimi për meshkuj të dizajnuara për të përmbushur të gjitha sfidat që ju vendosni përpara. Përveç qëndrueshmërisë gjatë vrapimit, ato ofrojnë një ndjenjë reagimi më të mirë nën këmbë. Nga komoditeti te funksionaliteti, të gjitha kushtet janë aty për të shijuar vrapimin. Shtresa FF BLAST™ PLUS në pjesën e mesit i bën atletet të lehta, sigurojnë mbështjellje të përsosur dhe në të njëjtën kohë krijojnë një ndjesi më të butë. Tipari i qëndrueshmërisë LITETRUSS™ vendoset në këndin e brendshëm të tabanit të mesëm. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Nëse dëshironi mbështetje maksimale gjatë vrapimit, këto atlete ASICS janë zgjedhja juaj ideale. Specifikimet: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët Karakteristika e stabilitetit LITETRUSS™ Shollë prej gome.
27.600 LEK
27.600 LEK
13.800 LEK
Shuma e kursyer: 13.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 41.5
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

ASICS GEL-KAYANO 29 janë atlete vrapimi për meshkuj të dizajnuara për të përmbushur të gjitha sfidat që ju vendosni përpara. Përveç qëndrueshmërisë gjatë vrapimit, ato ofrojnë një ndjenjë reagimi më të mirë nën këmbë. Nga komoditeti te funksionaliteti, të gjitha kushtet janë aty për të shijuar vrapimin. Shtresa FF BLAST™ PLUS në pjesën e mesit i bën atletet të lehta, sigurojnë mbështjellje të përsosur dhe në të njëjtën kohë krijojnë një ndjesi më të butë. Tipari i qëndrueshmërisë LITETRUSS™ vendoset në këndin e brendshëm të tabanit të mesëm. Atletet kanë një profil të cekët me lidhëse klasike. Nëse dëshironi mbështetje maksimale gjatë vrapimit, këto atlete ASICS janë zgjedhja juaj ideale.
Specifikimet:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Karakteristika e stabilitetit LITETRUSS™
 • Shollë prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Brand ASICS

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1011B683-001
  17.400 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  23.200 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1011B698-800
  14.900 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  19.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1011B593-020
  12.700 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  16.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete 1011B490-001
  14.200 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  18.900 LEK
  Shtoni në shportë
  ASICS Atlete GEL-KAYANO 29
  Atlete
  ASICS Atlete GEL-KAYANO 29