në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

ASICS Produkte GEL-CUMULUS 24 TR
ASICS Produkte GEL-CUMULUS 24 TR
ASICS Produkte GEL-CUMULUS 24 TR
ASICS Produkte GEL-CUMULUS 24 TR
ASICS Produkte GEL-CUMULUS 24 TR
ASICS Produkte GEL-CUMULUS 24 TR
ASICS Produkte GEL-CUMULUS 24 TR
ASICS Produkte GEL-CUMULUS 24 TR
Atlete për vrapim për meshkuj
Kodi i artikullit:
(1011B572-300)
ASICS

ASICS Produkte GEL-CUMULUS 24 TR

 • 42
  42
 • 43.5
  43.5
 • 41.5
  41.5
 • 44
  44
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
ASICS GEL-CUMULUS 24 TR janë atlete vrapimi për meshkuj të dizajnuara për kënaqësinë tuaj. Atlete funksionale që ju lejojnë të fokusoheni në kilometrat përpara jush dhe t'i mbuloni ato në periudhën më të shkurtër kohore. Janë pjesë e koleksionit tonë NATURE BATHING™, këto atlete janë frymëzuar nga fraza japoneze "shirin ioku". Ngjyra e tyre merr frymëzim nga nuancat qetësuese që gjenden në natyrë. Rrjeta e projektuar në pjesën e sipërme i përshtatet në mënyrë të përkryer këmbës, ofron ajrosje të mirë dhe i mban këmbët të thata dhe të freskëta gjatë aktiviteteve më intensive. Atletet kanë një profil të cekët, lidhëse klasike me një përshtatje të përmirësuar në pjesën e sipërme. Logoja e ASICS thekson qartë dashurinë tuaj për markën. Sholla e gomës siguron një përshtatje të përsosur. Nëse dëshironi mbështetje maksimale gjatë vrapimit, këto atlete ASICS janë zgjedhja juaj ideale.Specifikimet: Atlete vrapimi për meshkuj Profil i cekët FLITEFOAM™ Logo ASICS Shollë gome.
Detaje

ASICS GEL-CUMULUS 24 TR janë atlete vrapimi për meshkuj të dizajnuara për kënaqësinë tuaj. Atlete funksionale që ju lejojnë të fokusoheni në kilometrat përpara jush dhe t'i mbuloni ato në periudhën më të shkurtër kohore. Janë pjesë e koleksionit tonë NATURE BATHING™, këto atlete janë frymëzuar nga fraza japoneze "shirin ioku". Ngjyra e tyre merr frymëzim nga nuancat qetësuese që gjenden në natyrë. Rrjeta e projektuar në pjesën e sipërme i përshtatet në mënyrë të përkryer këmbës, ofron ajrosje të mirë dhe i mban këmbët të thata dhe të freskëta gjatë aktiviteteve më intensive. Atletet kanë një profil të cekët, lidhëse klasike me një përshtatje të përmirësuar në pjesën e sipërme. Logoja e ASICS thekson qartë dashurinë tuaj për markën. Sholla e gomës siguron një përshtatje të përsosur. Nëse dëshironi mbështetje maksimale gjatë vrapimit, këto atlete ASICS janë zgjedhja juaj ideale.
Specifikimet:

 • Atlete vrapimi për meshkuj
 • Profil i cekët
 • FLITEFOAM™
 • Logo ASICS
 • Shollë gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Marka ASICS
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë