në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CM997HTV)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 997H

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 45
  45
 • 42
 • 44
 • 41.5
  41.5
 • 43
 • 40.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Atletet lifestyle për meshkuj New Balance 997H janë një model i njohur atletesh që nxjerrin në pah një trashëgimi sportive. Këtë herë ato janë rifreskuar me një kombinim të stilit klasik dhe inovacionit, për një pamje që bie në sy. Atletet elegante të përditshme kanë një të sipërme tekstili në nuanca të jashtme. Kudo që të shkoni, këmbët tuaja do të gjejnë rehati në komoditetin e lehtë të tabanit ENCAP Reveal. Sholla e mesme ENCAP Reveal kombinon shtresën e lehtë me poliuretani për të ofruar rehati dhe mbështetje. Specifikimi: Profil klasik Pjesa e sipërme sintetike dhe rrjetë ENCAP Reveal.
Detaje

Atletet lifestyle për meshkuj New Balance 997H janë një model i njohur atletesh që nxjerrin në pah një trashëgimi sportive. Këtë herë ato janë rifreskuar me një kombinim të stilit klasik dhe inovacionit, për një pamje që bie në sy. Atletet elegante të përditshme kanë një të sipërme tekstili në nuanca të jashtme. Kudo që të shkoni, këmbët tuaja do të gjejnë rehati në komoditetin e lehtë të tabanit ENCAP Reveal. Sholla e mesme ENCAP Reveal kombinon shtresën e lehtë me poliuretani për të ofruar rehati dhe mbështetje.
Specifikimi:

 • Profil klasik
 • Pjesa e sipërme sintetike dhe rrjetë
 • ENCAP Reveal

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete MS237OC
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  13.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GM500HC2
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GM500HB2
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BB480LGT
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  13.900 LEK
  Ndihmë